До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Європейський тріумф багатоборців

Збірна України стала переможцем Суперліги командного чемпіонату Європи з легкоатлетичного багатоборства. Ці змагання відбувалися 1-2 липня в Таллінні.

Українські атлети у заключних видах зуміли випередити господарів змагань – естонців – і виграти з сумою 40 085 очок. Перемогу українській команді принесли Аліна Шух, Олексій Касьянов, Василь Іваницький, Дарина Слобода, Римма Гордієнко, Руслан Малогловець, Валентин Олійник і Ася Бардіс.
В індивідуальному заліку Аліна Шух перемогла з юніорським рекордом України з семиборства і нормативом для участі у чемпіонаті світу, який у серпні прийматиме Лондон, – 6208 очок.
У змаганнях десятиборців Олексій Касьянов завоював срібну нагороду (7958). Василь Іваницький з особистим рекордом посів четверте місце (7801).