До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Старти юних в Одесі

В Одесі відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед юних спортсменів, організований в рамках проекту ФСТ «Динамо» України та Національної поліції України за підтримки Національного олімпійського комітету.

В церемонії урочистого відкриття взяли участь перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж, перший заступник голови Одеської облдержадміністрації Олександр Терещук, начальник обласного управління фізичної культури та спорту В’ячеслав Березуцький, начальник ГУНП в Одеській області Дмитро Головін, голова відділення НОК України в Одеській області Микола Мільчев, а також олімпійські чемпіони Микола Авілов і Яків Железняк.
«Ми розпочинаємо низку заходів для дітей у рамках спільного проекту Нацполіції і «Динамо». Мета проекту – відволікти дітей, насамперед із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, від негативного впливу «вулиці» шляхом залучення до занять фізичною культурою та спортом. Упродовж року відбудеться понад 70 спортивних змагань у різних куточках України. І ми бачимо інтерес юних спортсменів до таких стартів», - підкреслив Віктор Корж.
Під час церемонії відкриття змагань, надзвичайно насиченої і видовищної, були виступи творчих і спортивних колективів, а кульмінацією став політ парашутистів з прапорами України, Одеської області, міста Одеса, НОК України і товариства «Динамо».
За підсумками командної боротьби перемогу здобула збірна команда Черкаської обласної організації ФСТ, друге місце посіла команда Одеської, а третє – Івано-Франківської обласної організації.
В особистій першості серед юнаків переміг Денис Філіпов, представник Херсонської обласної організації, серед дівчат – Софія Дарієнко (Одеська обласна організація).
Переможці й призери чемпіонату в командному заліку нагороджені кубками та дипломами, а в особистому – дипломами, цінними подарунками і медалями «Динамо» та пам’ятними призами відділення НОК України в Одеській області.

Прес-служба
ФСТ «Динамо» України