До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

НОК і Samsung: продовження співпраці

27 квітня в Олімпійському домі було підписано договір про продовження співпраці між Національним олімпійським комітетом України і компанією «Samsung Electronics Україна».

Уже 30 років Samsung – топ-партнер Міжнародного олімпійського комітету. З 2000 року компанія є партнером Національного олімпійського комітету України. Новий договір передбачає співпрацю до кінця 2018 року. В Олімпійському домі своїми підписами документ скріпили президент НОК України Сергій Бубка та президент компанії «Samsung Electronics Україна» Джей Сул Ю.
«Samsung – компанія, яка небайдужа до здорового способу життя, олімпійських цінностей та спорту в цілому, – підкреслив Сергій Бубка. – Ми дуже цінуємо те, що українські атлети відчувають постійну вагому підтримку «Samsung Electronics Україна». Приємно, що й надалі компанія підтримуватиме наших олімпійців, в тому числі кандидатів на участь в XXIII зимових Олімпійських ігор в південнокорейському Пхьончхані».
«Спонсорство української олімпійської збірної є одним із пріоритетних проектів корпоративної соціальної відповідальності Samsung в довгостроковій перспективі, – зазначив Джей Сул Ю. – Компанія на глобальному і на локальному рівнях підтримує олімпійський рух упродовж багатьох років. Ми впевнені, що ця допомога дозволить українським спортсменам і далі підкорювати нові висоти і прославляти свою Батьківщину».
Окрім фінансової підтримки та сприяння реалізації проектів Олімпійського комітету, «Samsung Electronics Україна» регулярно запроваджує власні ініціативи. Зокрема, компанія підтримала естафету Олімпійського вогню напередодні Ігор-2004 під час її проходження в Києві, ініціювала естафету цифрового вогню до Всесвітніх кіберігор-2008.
Влітку 2012 року, під час Олімпіади в Лондоні, кожен охочий міг залишити свої побажання українській команді в центрі Києва.
Напередодні зимових Олімпійських ігор-2014 разом із відомими олімпійцями було реалізовано проект «Команда Samsung GALAXY», мета якого – підтримати олімпійський рух й наблизити кожного українця до грандіозного спортивного дійства.
2016 року олімпійська збірна в Ріо-де-Жанейро відчувала підтримку завдяки реалізації кампанії «Натхненні Україною, підтримуємо олімпійців».
Після Олімпійських, Юнацьких, Європейських ігор та Європейських юнацьких олімпійських фестивалів «Samsung Electronics Україна» та НОК спільно вшановують чемпіонів, призерів та їхніх наставників.