До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Чергова перемога Олени Костевич

Вшанування найкращої спортсменки і найкращого тренера березня відбувалося в Олімпійському домі наприкінці квітня.

Нагороди і премії Національного олімпійського комітету отримали володарка багатьох титулів із кульової стрільби Олена Костевич та її наставник Ігор Чередінов.
Визнання НОК олімпійська чемпіонка Ігор-2004, дворазова бронзова призерка Олімпіади-2012 Олена Костевич удостоїлася завдяки високому досягненню на чемпіонаті Європи, який відбувся в березні в словенському Мариборі. Там українська спортсменка завоювала срібну медаль у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів.
Під час нагородження президент НОК України Сергій Бубка зауважив: «Олена є справжнім професіоналом своєї справи. Вона мудра й цілеспрямована спортсменка. Переконаний, попереду у неї ще багато звершень і перемог!»
Сергій Бубка привітав особистого тренера Олени Ігоря Чередінова, Федерацію стрільби України на чолі з Олегом Волковим, а також ФСТ «Динамо.
Не залишила Олену Костевич без подарунка і компанія «Samsung Electronics Україна», президент якої Джей Сул Ю взяв участь в заході в Олімпійському домі. Він вручив спортсменці сучасний гаджет Samsung Electronics.
Олена Костевич учетверте визнається НОК найкращою спортсменкою місяця. Це звання вона отримувала в травні 2011 року, а також в лютому і жовтні 2012-го.