До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Потрійний тріумф

9 квітня на арені MGM National Harbor у містечку Оксон Хілл, що у передмісті Вашингтона (США), українські боксери-професіонали Олександр Усик, Олександр Гвоздик і Василь Ломаченко здобули блискучі перемоги.

Олександр Усик – Майкл Хантер


Першим на ринг MGM National Harbor вийшов чемпіон світу в першій важкій вазі за версією WBO Олександр Усик. Йому протистояв міцний суперник – американець Майкл Хантер.
Перші чотири раунди складалися непросто. Хантер боксував першим номером і був досить точним в ударах. Усик же в захисті дещо розслабився. До початку бою український боксер вважався фаворитом, і тепер на рингу запахло сенсацією.
Перелом стався в п’ятому раунді. На рингу відбувався активний «розмін», наш боксер явно перегравав суперника за рахунок неймовірної кількості ударів.
Після того, як бій перетнув екватор, стало очевидно, що американець здає. Проте навіть під градом ударів продовжував залишатися на ногах. У 12-му раунді Хантер, знесиливши, звалився на канати. Дивно, але суддя в ринзі Білл Кленсі не зупинив бій. Рефері відрахував лише один нокдаун і дав Хантеру шанс достояти до кінця. Американець показав фантастичну силу волі. Останні 40 секунд він був не в змозі навіть підняти руки для блоку, проте завершив бій у стійці і одним з перших привітав Олександра Усика з перемогою.

Олександр Гвоздик – Юнієскі Гонсалес


З першого ж раунду стало зрозуміло, що у кубинця шансів на перемогу немає. Гвоздик одразу включив швидкість, і Гонсалес не встигав за стрімкими і технічними діями опонента.
Спочатку кубинський боксер опинився в нокдауні. Потім звалився на підлогу без жодних дій з боку суперника: сили його залишили. А коли підвівся, пошкодував про це, опинившись під серією потужних ударів Олександра Гвоздика.
Команда Гонсалеса прийняла рішення зняти його з бою за п’ять секунд до закінчення раунду. Український боксер здобув заслужену яскраву перемогу.

Василь Ломаченко – Джейсон Соса


Чемпіон світу за версією WBO Василь Ломаченко вчергове показав, наскільки багатим є його технічний арсенал, проти якого суперники в другій легкій вазі ніяк не можуть знайти гідних аргументів.
Не знайшов їх і американець Джейсон Соса. Поєдинок відбувалася, як кажуть, «в одні ворота». Зрештою, секунданти американського бійця вирішили припинити «розправу» над їх підопічним і на десятий раунд Соса не вийшов. Українець знову відстояв свій чемпіонський титул.
Нагадаємо, що Василь Ломаченко – дворазовий олімпійський чемпіон (Пекін-2008 і Лондон-2012), Олександр Усик – олімпійський чемпіон (Лондон-2012), Олександр Гвоздик – бронзовий призер Олімпіади (Лондон-2012).

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!