До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Рекорди біатлоністів

На чемпіонаті світу з біатлону в Хохфільцені німецька біатлоністка Лаура Дальмайєр встановила новий абсолютний рекорд за кількістю завойованих на одному ЧС золотих медалей. Вона виграла гонку переслідування, індивідуальну гонку, мас-старт, а також у складі команди – змішану й класичну естафету.

«Я ще не усвідомила, яке досягнення встановила, – прокоментувала свій результат Дальмайєр. – Просто намагалася кожну гонку пробігти якнайкраще. Важливо було зберігати спокій і стріляти на нуль. Мій інвентар працював чудово, та найголовніше було сконцентруватися на вогневому рубежі».
Досі найвищим досягненням було здобуття чотирьох золотих нагород упродовж одного чемпіонату світу, це вдавалося французу Мартену Фуркаду, норвежцям Турі Бергер, Лів-Грет Шельбрейд і Оле-Ейнару Бйорндалену. До речі, 43-річного Бйорндалена також можна назвати своєріднім рекордсменом. У Хохфільцені він виборов бронзову медаль у гонці переслідування, вона є 45-ю нагородою чемпіонатів світу в його колекції. Легендарний норвежець заявив, що це був останній ЧС у його послужному списку: «Попереду Олімпіада, спрямуємо сили на підготовку до неї. А з чемпіонатами світу покінчено, не бачу більше причин виступати на них. Я б не сказав, що буде тяжко виступати ще два-три роки, знадобляться деякі зусилля, та проблем з цим не виникне. Мені потрібно боротися за найвищі місця. Цього року я готувався до всіх гонок, наступного діятиму вибірково». Бйорндален оголосив, що остаточне рішення про продовження чи завершення кар’єри прийматиме після Олімпіади-2018.