До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Євро-2017 з боксу: Харків – готовий!

Проведенню чемпіонату Європи-2017 з боксу серед чоловіків в Україні було присвячено прес-конференцію, яка відбулася 30 січня в Олімпійському домі.

У ній взяли участь міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, президент Федерації боксу України Володимир Продивус і віце-президент ФБУ Дмитро Шенцев.
За рішенням Європейської конфедерація боксу (EUBC) чемпіонат Європи пройде 14-25 червня в Харкові. Найкращих боксерів континенту прийматиме харківський Палац спорту «Локомотив», який вміщує 5 тисяч глядачів.
Сергій Бубка підкреслив, що Харків має прекрасний досвід проведення престижних міжнародних змагань. В цьому місті проходили і поєдинки Всесвітньої серії боксу за участю команди «Українські отамани». Президент НОК поінформував про нововведення, які пов’язані з реформою суддівства в аматорському боксі: «У червні ми зможемо оцінити переваги цих змін. Вірю в успіх чемпіонату і бажаю всім спортсменам вдалого старту на шляху до Ігор-2020 в Токіо ».
«Спільними зусиллями боксерське Євро-2017 буде проведено на належному рівні, – зазначив Ігор Жданов. – Політика держави – проводити такі міжнародні спортивні заходи, які підтримують престиж України ».
Юлія Світлична запевнила, що Харків готовий забезпечити високий рівень організації чемпіонату. Для цього є всі умови – і досвід проведення змагань такого рангу, і відповідна інфраструктура.
Володимир Продивус підкреслив, що проведення чемпіонату Європи – це велика честь і висока ступінь довіри. Президент ФБУ висловив упевненість, що українські боксери будуть найкращими на турнірі.