До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Нагорода Любові Басовій

17 січня в Олімпійському домі відбулося урочисте нагородження найкращої спортсменки листопада 2016 року велосипедистки Любові Басової і найкращого тренера Сергія Базіна.

Вперше лауреатом місяця Любов стала в січні 2011 року, коли ще виступала під дівочим прізвищем Шуліка. В листопаді минулого року Любов завоювала на етапах Кубка світу з велотреку три медалі: дві срібні нагороди (кейрин й індивідуальний спринт) – в шотландському Глазго, і золоту (кейрін) – в Апелдорні (Нідерланди) і експерти НОК визнали її найкращою спортсменкою в цьому місяці.
Вручаючи велогонщиці та її тренеру нагороди, президент НОК Сергій Бубка зауважив: «Любов – досвідчена і талановита спортсменка. Про її високий професіоналізм свідчать успіхи минулого року. У жовтні спортсменка стала чемпіонкою Європи, а в листопаді тричі сходила на п’єдестали Кубка світу. Гідно Любов виступила і на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, де посіла високе п’яте місце. Тренер Любові – Сергій Базін – справжній професіонал своєї справи. Ми пам’ятаємо виступи вихованців Сергія Базіна – срібної призерки Ігор-2000 Ірини Янович, бронзової призерки Олімпіади-2008 Лесі Калитовської, віце-чемпіонки світу та I Європейських ігор Анни Соловей».
Сергій Бубка подякував Федерації велоспорту України за внесок у розвиток вітчизняного спорту, виховання нових чемпіонів і ФСТ «Динамо» за сприяння у підготовці велогонщиці.
«Дуже вдячна Сергію Назаровичу за те, що він завжди чує спортсменів і підтримує їх, – сказала Любов Басова. – НОК допоміг нам придбати комплектацію для велосипеда, що сприяло успішним виступам». Спортсменка запевнила, що має бажання виступити на Олімпійських іграх-2020 і боротися там за золоту медаль.