До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Візит комісії МОК до столиці ЮОІ-2020

Наприкінці жовтня Координаційна комісія Міжнародного олімпійського комітету завершила свій перший візит до столиці III зимових Юнацьких олімпійських ігор – швейцарської Лозанни, яка отримала право 2020 року приймати змагання серед молоді віком від 14 до 18 років. До складу Координаційної комісії МОК входить і президент НОК України Сергій Бубка.

Голова Комісії Данка Бартекова, підбиваючи підсумки візиту, сказала: «Оргкомітет Лозанни-2020 переймає успішний досвід проведення Ігор-2016 в Ліллехаммері і готовий додати свій досвід в галузі спорту, освіти та інновацій, щоб надихнути молодих учасників». Вона також додала: «Як колишній молодий посол Юнацьких олімпійських ігор я добре розумію характер і потенціал цього турніру. А тому рада тому, що побачила у Швейцарії, місто дійсно зробить цю подію незабутньою».
Лозанна має чималий досвід у проведенні зимових спортивних змагань. Оргкомітетом заплановано, що вже наявні міські споруди використовуватимуться для потреб Ігор. Олімпійське селище розміститься в університетському кампусі, де зможуть проживати і атлети, і посадові особи. До культурної й освітньої програм, які є обов’язковими на Юнацьких олімпійських іграх, залучені найпрестижніші навчальні заклади Лозанни.
Генеральний директор Оргкомітету Лозанна-2020 Ян Логан розповів: «Протягом 12 місяців ми попрацювали досить плідно, щоб закласти основи фантастичних Ігор. Обмін досвідом з Координаційною комісією та Оргкомітетом Юнацької Олімпіади в Ліллехаммері є надзвичайно корисним для нас».