До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Ганна Різатдінова: мрія збулася!

11 жовтня в Олімпійському домі вшанували лідера збірної України з художньої гімнастики Ганну Різатдінову. Експертна комісія НОК визнала її найкращою спортсменкою країни у вересні. Найкращим тренером місяця стала наставниця Ганни – Ірина Блохіна.

На вересневому неофіційному клубному чемпіонаті світу Aeon Сup-2016 в Токіо Ганна завоювала срібну медаль в індивідуальному багатоборстві та бронзову – в командній першості.
«Після успішного виступу на Іграх у Ріо Ганна не скинула оберти і ще раз підтвердила високу майстерність в столиці Японії», – підкреслив під час нагородження президент НОК Сергій Бубка.
Сергій Бубка також висловив упевненість, що ці нагороди, здобуті в столиці Олімпіади-2020, стануть для динамівки хорошим стимулом для повторення успіху на наступних Іграх.
Подякувавши за високу оцінку її праці, гімнастка сказала: «Здобути звання спортсмена місяця було моєю давньою мрією. І не тільки мрією, а й хорошим стимулом. Тому наполегливо працювала, завойовувала медалі – і нарешті досягла мети. Спасибі всім моїм тренерам, які зі мною працюють, – вони допомогли мені здійснити мрію. Дякую Сергію Назаровичу за те, що був поруч з нами упродовж олімпійського турніру».
Відзначивши роботу всього тренерського колективу різних поколінь школи Дерюгіних – Альбіни Миколаївни, Ірини Іванівни та Ірини Олегівни, Сергій Бубка додав: «Поєднання досвіду і молодості сприяло вихованню такої чудової спортсменки. Бажаю і надалі утримувати лідерські позиції української художньої гімнастики у світі».
Президент НОК подякував ФСТ «Динамо» і особисто першому заступнику голови Віктору Коржу за сприяння в підготовці найкращої спортсменки місяця.