До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

5 золотих медалей Ганни Різатдінової

На перших змаганнях олімпійського сезону, які проходили 23–24 січня в Лос-Анджелесі, лідер збірної України з художньої гімнастики Ганна Різатдінова виборола п’ять нагород найвищого гатунку. Українка виграла багатоборство і всі окремі види.
Ганна продемонструвала нові вправи з м’ячем та стрічкою. Нещодавно було поставлено і вправу з обручем – з нею гімнастка завоювала «бронзу» на чемпіонаті світу. Всі програми Ганни характеризуються складністю елементів, багато з яких спортсменка раніше не виконувала. На думку фахівців, складність і різноманітність компонентів дозволять Різатдіновій на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро боротися за найвищі місця. Генеральною репетицією перед Іграми стане чемпіонат Європи в Ізраїлі у червні.

На турнірі в Лос-Анджелесі успішно виступили ще дві українські гімнастки – досвідчена Вікторія Мазур і найкраща юніорка країни Олена Дяченко.
Мазур у багатоборстві показала десятий результат і завоювала дві бронзові медалі – у вправах з м’ячем та стрічкою. У Дяченко – «срібло» у багатоборстві та «золото» у вправах зі скакалкою та м’ячем.