До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Нагороди НОК найкращим місяця

Найкращою спортсменкою місяця Експертна комісія Національного олімпійського комітету визнала чемпіонку Ігор-2008, призерку Олімпіади-2012 фехтувальницю Ольгу Харлан. Її особистий наставник і старший тренер жіночий збірної шаблісток Артем Скороход став лауреатом номінації «Кращий тренер січня».
На етапі Кубка світу в Афінах Ольга Харлан разом з Аліною Комащук, Оленою Вороніною та Оленою Кравацькою здобули блискучу перемогу в командній першості. На шляху до «золота» дівчата здолали суперниць з Німеччини, Польщі, Франції та Росії. У півфіналі й фіналі переможні крапки поставила саме Ольга Харлан. Долю цих командних зустрічей, як і в пам’ятному фіналі Олімпіади-2008, вирішив один укол лідера нашої збірної – 45:44.

Вручаючи в Олімпійському домі нагороди лауреатам, президент НОК України Сергій Бубка сказав: «Ольга Харлан – унікальна спортсменка і яскравий приклад для наслідування. Вона є справжнім патріотом і професіоналом своєї справи, про що свідчать її численні чемпіонські титули».
Глава НОК нагадав, що команда українських шаблісток уже гарантувала собі путівку на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро. Він висловив упевненість, що в Бразилії спортсменки продемонструють високу майстерність і досягнуть успіху.
Сергій Бубка додав, що Ольга Харлан є абсолютною рекордсменкою за кількістю нагород найкращому спортсмену місяця. Нинішня статуетка в її колекції дев’ята.
Президент НОК подякував Артему Скороходу. Саме тренерський підхід цього талановитого наставника дозволив Ользі Харлан досягти визначних успіхів на міжнародній арені і впевнено утримувати лідерські позиції.
На етапі Кубка світу в Афінах Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Вороніна, Олена Кравацька здобули блискучу перемогу в командній першості. У фіналі останній укол лідера нашої збірної Ольги Харлан вирішив долю командної зустрічі.
Сергій Бубка також висловив подяку Федерації фехтування України на чолі з Павлом Гайдаєм, віце-президенту ФФУ Вадиму Гутцайту і ФСТ «Динамо». Це спорттовариство на церемонії нагородження лауреатів представляв перший заступник голови Віктор Корж.
Головні герої церемонії подякували НОК і Сергію Бубці за постійну підтримку і допомогу.

В Олімпійському домі також відбулося нагородження переможців XV Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та XI Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії.
Голова Комісії НОК «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» Олег Волков поінформував, що на журналістський конкурс надійшли роботи з усіх регіонів України, на фотоконкурс – понад 300 робіт від 60 авторів з 21 області. Лауреатами конкурсів стали представники 19 областей. Найбільшою кількістю нагород відзначені журналісти і фотографи Львівщини, Києва та Чернівців. Олег Волков розповів про телевізійні та радіопрограми спортивної спрямованості , цікаві спортивні проекти соціально-політичних газет в регіонах.
Сергій Бубка, вітаючи лауреатів, зазначив, що співпраця НОК із засобами масової інформації є ефективною і плідною. Тільки за підтримки мас-медіа можлива успішна реалізація проектів Національного олімпійського комітету.