До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Зробити майже неможливе!

Ілля Кваша і Олексій Пригоров

Олексій Пригоров

Бронзовий призер Олімпійських ігор зі стрибків у воду

Харків’янин Олексій Пригоров у 17 років став чемпіоном Європи серед юніорів у «синхроні» і стрибках з 3-метрового трампліна.

За рік у цих же дисциплінах завоював нагороду найвищого гатунку Кубка європейських чемпіонів. 2010-го разом з Іллею Квашею виграв першість Європи у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна.
А головним успіхом у кар’єрі Пригорова, безумовно, є «бронза» Ігор ХХІХ Олімпіади 2008 р. в Пекіні, здобута в синхронних стрибках у парі з миколаївським спортсменом Іллею Квашею.
«Ми довго йшли до олімпійського п’єдесталу, я мріяв про це 12 років! – сказав після церемонії нагородження Олексій Пригоров. – І раніше, і в передолімпійський період не всі вірили в перспективність нашої пари. А головний тренер повірила і дала нам шанс попри те, що й Ілля, і я зазнавали травм, не мали можливості стрибати, виступати на міжнародних турнірах і показувати високі результати. Усе залежало від двох останніх стартів. Ми впоралися з випробуванням, виграли їх і завоювали право змагатися на Олімпіаді».

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!