До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

«Завзятістю досягнеш усього»

Дмитро Підручний

Дмитро Підручний

Чемпіон світу з біатлону

За плечима у біатлоніста Дмитра Підручного достатньо п’єдесталів. Сім років тому він здобув повний комплект медалей на Всесвітній зимовій універсіаді. За два роки завоював титул віцечемпіона континенту в естафетній гонці на 4×7,5 км. А ще за три роки став чемпіоном Європи в змішаній естафеті разом з Юлією Журавок, Іриною Варвинець і Артемом Примою. Бракувало нагороди світової першості. 2019-го тернопільський спортсмен виборов і її. Як кажуть, завзятістю досягнеш усього.

ВФСТ «Колос» дуже пишається тим, що саме його вихованець став головним героєм історичної для вітчизняного спорту події, адже трофей, здобутий в Естерсунді, – перше «золото» чоловічої збірної України, завойоване на чемпіонатах світу з біатлону.
Ця перемога стала кульмінацією того біатлонного сезону.
Після тієї гонки чемпіон зізнався, що не розраховував саме на «золото», але підсвідомо розумів, що може завоювати нагороду і зробив усе для цього: «На чемпіонаті все зійшлося: і здоров’я не підвело, і фізичний стан був хорошим, і стрільба стабілізувалася – те, чого не було ані на першості континенту, ані на етапах Кубка світу». Що стосується подальших планів, то Підручний визначив їх чітко: «Золота нагорода чемпіонату світу тепер у мене є. Але залишається головна мрія – олімпійська медаль, бажано золота. Це мета моєї кар’єри».

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!