До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Народжений перемагати

Василь Ломаченко

Василь Ломаченко

Дворазовий чемпіон Олімпійських ігор з боксу

Уродженець Білгород-Дністровського Одеської обл. вихованець «Колоса» Василь Ломаченко увійшов в історію як один з найталановитіших боксерів сучасності серед аматорів і професіоналів. Спортсмен найвищого класу, він має дуже цікавий власний стиль, його поєдинки відрізняються неймовірною видовищністю.

У 20 років на Олімпіаді-2008 в Пекіні Ломаченко завоював золоту медаль. Міжнародна асоціація аматорського боксу визнала його найвидатнішим боксером олімпійського турніру і вручила заповітний трофей – Кубок Вела Баркера.
За чотири роки в Лондоні колосівець став дворазовим олімпійським чемпіоном. Він також виборов титули чемпіона Європи (2008 р.) і двічі виграв чемпіонати світу (2009 і 2011 рр.). Його вважають одним з найсильніших і найтехнічніших боксерів за всю історію аматорського боксу. На любительському ринзі програв, досить суперечливо, лише один поєдинок, але потім у «кривдника» – Альберта Селімова – зумів двічі взяти реванш: на Олімпіаді-2008 і під час турніру напівпрофесійної ліги 2013 р.
Видатних результатів наш спортсмен досяг і на професіональному ринзі. Тут він встановив фантастичне досягнення, ставши першим в історії чемпіоном світу в трьох вагових категоріях. Для цього йому вистачило дванадцяти боїв.
Сьогодні Василь Ломаченко є володарем чемпіонських поясів за версіями WBC, WBA і WBO. Авторитетний журнал The Ring і телеканал ESPN визнавали українця найкращим боксером в своїх рейтингах.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!