До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Нові цілі абсолютного рекордсмена

Микола Мільчев

Микола Мільчев

Чемпіон Олімпійських ігор зі стендової стрільби

Володар нагород багатьох міжнародних стартів, олімпійський чемпіон Сіднея-2000, автор абсолютного рекорду в стендовій стрільбі, прапороносець олімпійської збірної України – усе це про Миколу Мільчева.

Про нього говорять як про легендарного спортсмена, адже такий колосальний досвід за довгі роки кар’єри мають одиниці – навіть не в країні, а у світі: чотири Олімпіади за плечима і готується до п’ятої!
Безумовно, апогеєм його успіхів стали Олімпійські ігри 2000-го, де Мільчев виступив неймовірно яскраво і завоював золоту медаль.
Згадуючи свій тріумф у Сіднеї, колосівець наголошує, що «ця Олімпіада запам’яталася на все життя, тому що зумів досягти найвищої вершини, про яку можна мріяти в стендовій стрільбі». До того ж встановив світовий рекорд, який називають вічним: вибив 150 очок зі 150 можливих. Цей результат не можна перевершити, тільки повторити.
Близьким до успіху Мільчев був і на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро: у перестрілці за «бронзу» він лише трохи поступився своєму супернику – супердосвідченому Абдуллі Аль-Рашиді, учаснику шести Олімпіад. Але ця «неприємність» не поставила хрест на кар’єрі Миколи, навпаки, розохотила. І дуже скоро він вирішив готуватися до участі у своїй п’ятій Олімпіаді. Підготовку наш стрілець активно проводить на олімпійській базі в селі Нова Долина під Одесою. Крім того, тренує групи учнів різного віку. Його підопічна Ірина Маловичко завоювала олімпійську ліцензію на Ігри-2020.
Але власною спортивною підготовкою і тренуванням учнів діяльність Миколи Мільчева не обмежується. Він також виконує великий обсяг роботи як голова одеського обласного відділення Національного олімпійського комітету.
Коли в Олімпійському домі одеського стрільця вшановували як кращого спортсмена місяця, президент НОК Сергій Бубка сказав: «Микола має багато досягнень. Ми впевнені, що на нього чекають нові видатні здобутки, у тому числі в Токіо».

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!