Paris 2024
Спортивні баталії 2023 року
До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Спортивний простір на «Олімпійському»

Спортивний простір на «Олімпійському»
28 червня НСК «Олімпійський» відкрив свою територію для всіх, хто бажає займатися фізкультурою на свіжому повітрі. На зовнішньому периметрі стадіону запрацювали спортивні майданчики, серед яких футбольний і баскетбольний, ролердром, зона workout, локації для єдиноборств, настільного тенісу, армрестлінгу...

Першими зірковими гостями цього спортивного простору стали міністр молоді та спорту України, олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт, чемпіон світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк, стронгмен Сергій Конюшок.
«Об’єднавши зусилля з адміністрацією НСК «Олімпійський» і федераціями видів спорту, ми перетворили прилеглу територію головної спортивної арени України на публічний простір. Тут кожен охочий займатися руховою активністю може це зробити цілком безкоштовно. Маємо надію, що ця ініціатива стане прикладом для багатьох інших спортивних арен відкриватися для населення, адже спорт має бути доступний для кожного!» - сказав Вадим Гутцайт.
«Ми раді, що у нас з’явилася можливість реалізувати новий проєкт – Відкритий спортивний простір, що був ініційований міністром молоді та спорту. Продовжуємо вести перемовини зі спортивними федераціями й клубами, аби розширити представництво видів спорту на головній арені України. Ці активності різноманітні й цікаві людям різного віку. Запрошуємо всіх відвідати стадіон!» - закликав заступник генерального директора НСК Віктор Анісімов.
Уперше про відкриття Спортивного простору на «Олімпійському», який функціонуватиме до кінця вересня, Вадим Гутцайт повідомив на прес-брифінгу, присвяченому 100 дням уряду. «На нашу роботу майже одразу вплинула всесвітня пандемія, - сказав він, - тому розпочали працювати не в дуже звичному руслі». Після реорганізації було відновлено роботу Мінмолодьспорту, спільно з МОЗ розроблено пропозиції для поетапного виходу з карантину, забезпечено поступове відновлення навчально-тренувального процесу з метою підготовки національних збірних команд до Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських, Всесвітніх ігор і рейтингових змагань. За 100 днів роботи було розроблено Стратегію розвитку фізичної культури і спорту до 2028 р. і Концепцію державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021-2025 рр. До вересня планується ввести в експлуатацію 12 інфраструктурних об’єктів у 9 областях, а до кінця року – ще 59 об’єктів у 20 областях. За рахунок Державного фонду регіонального розвитку профінансовано 120 об’єктів на суму майже 11 млрд грн.
«Ми продовжуємо готуватися до Олімпіади й міжнародних заходів в Україні, це складніше робити за карантинних умов, але наша команда з цим впорається», - зауважив Гутцайт.

Фото
прес-служби Мінмолодьспорту