До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Герої спорту про рідний "Спартак"

СВІТЛАНА МАЗІЙ

«Спартаківський дух допомагав перемагати!»

Ельбрус Тедеєв – олімпійський чемпіон, триразовий чемпіон світу, чемпіон Європи з вільної боротьби.

- Спартаківський дух – це я відчув одразу, коли переїхав до Києва і влився в спартаківську сім’ю. І таких, як я, були сотні. Кожний з нас прагнув якнайшвидше зійти на спортивний Олімп. Наші тренери робили все, аби ми цю дорогу успішно здолали. І це ставало можливим через щоденну тяжку працю, тисячі годин напружених тренувань і надскладні екзамени на різноманітних турнірах. Я багато чого досяг у спорті. На Олімпійських іграх, континентальних і світових чемпіонатах майорів прапор моєї України, і я пишався, що представляю товариство «Спартак». Упродовж усієї спортивної кар’єри про мене турбувалася спартаківська родина, тому в мене було все: форма, інвентар, тренувальні збори, преміальні. Та, мабуть, не це головне, а людські стосунки: щирі, дружні.
Нині складно усім, але я вірю у спартаківців. Кожному бажаю здоров’я, родинного затишку і впевненості у своїх силах! Уперед – на Олімп!

«Чемпіонами не народжуються»

Ірина Мерлені – олімпійська чемпіонка, триразова чемпіонка світу, дворазова чемпіонка Європи.

- Щаслива, що доля дала мені шанс стати першою в історії жіночої вільної боротьби олімпійською чемпіонкою. У тому, що я успішно долала спортивний шлях, неабияка заслуга моєї спартаківської родини. У тяжку годину надійне плече підставило керівництво ФСТ. Це допомогло мені знову повірити у свої сили і вийти на високий міжнародний рівень. Не забарилися перемоги і медалі, які я здобувала для українського спорту на престижних світових турнірах. Це було моєю найкращою подякою спартаківцям, котрі докладали багато зусиль і робили все для того, аби я продовжувала переможні традиції товариства.
Щиро вітаю усіх спартаківців з ювілеєм! Бажаю спортсменам, тренерам, керівникам, усім працівникам спорттовариства «Спартак» і надалі тримати високо підняту планку! З роси й води, і многая літа, моя спартаківська родино!

«Тут передусім дбають про молодь»

Світлана Мазій – дворазова срібна призерка Олімпійських ігор з академічного веслування.

- У мене приємні спогади про «Спартак», завжди пишалася тим, що належу до славного спартаківського руху. Адже упродовж усієї спортивної кар’єри не тільки бачила, а й безпосередньо відчувала, як тут дбають передусім про молодь, по-батьківськи опікуються кожним спортсменом – зовсім юною гімнасткою чи вже відомим атлетом зі світовим ім’ям. Як на мене, саме це і утримувало багатьох перспективних хлопців і дівчат від переходу під прапори інших спорттовариств.
Бажаю кожному спартаківцю перемог в особистому житті і спорті. Гартуйте молодь, і вона віддячить медалями і рекордами!

«Мені таланило на чудових людей»

Денис Силантьєв – срібний призер Олімпійських ігор, перший чемпіон світу з плавання в історії Незалежної України.

– Я завжди розраховував на допомогу рідного «Спартака», і мене ніколи не залишали сам на сам з проблемами. А для спортсмена це дуже важливо, бо, маючи такий надійний тил, можеш спокійно тренуватися, готуватися до відповідальних стартів. У цьому товаристві мені завжди щастило на професіоналів і чудових людей.
«Спартаку» 85 років – солідний вік. Бажаю молодому поколінню продовжити славні традиції. Від вашої сили волі і професіоналізму, впевненості у собі і прагнення до Олімпу залежатиме розквіт не тільки спартаківського, а й усього українського спорту. Зі святом, рідний «Спартак»!

«У «Спартаку» провела свої найкращі спортивні роки»

Анна Безсонова – дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор з художньої гімнастики.

- Доля розпорядилася так, що я все життя в спорті. Знаменита «Школа Дерюгіних», спорттовариство «Спартак» і національна збірна України – тут з маленької дівчинки я виросла до відомої спортсменки. Звичайно, любов до художньої гімнастики прищеплювали передусім мої батьки. Я завжди пишалася, що представляю знаменитий «Спартак», адже з боку керівництва, усіх працівників цієї організації відчувала щире ставлення до себе. Тут уміють працювати з тренерами і атлетами. Особливу увагу приділяють наймолодшим, бо саме вони олімпійська надія українського спорту.
Від щирого серця бажаю усім спартаківцям козацького здоров'я, взаєморозуміння і терплячості. Для реалізації своїх спортивних мрій вони мають наснагу й силу характеру, тож зичу, щоб наш «Спартак» завжди супроводжували удача й успіх!

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!

Записав
Микола МОТОРНИЙ