До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Спортивна слава України

Володимир Іванов

Володимир Іванов

Чемпіон Ігор ХІХ Олімпіади 1968 р. в Мехіко з волейболу

Наталія Клімова

Чемпіонка Ігор ХХІ Олімпіади 1976 р. в Монреалі з баскетболу

Одним з найвидатніших радянських волейболістів був Володимир Іванов, котрий грав за збірну країни в другій половині 1960-х рр. Талановитий нападник – представник київського «Локомотива» – виграв зі збірною першість континенту, завоював «бронзу» чемпіонату світу, а 1968-го став чемпіоном Олімпійських ігор у Мехіко. Крім того, здобув бронзову нагороду Кубка світу. У складі збірної України вигравав чемпіонат СРСР, Спартакіаду народів СРСР. Після закінчення спортивної кар’єри багато років працював тренером.
Блискуча спортсменка Наталія Климова в 1967-1978 рр. виступала за клуб «Динамо» (Київ). Колосальних успіхів вона досягла в складі збірної СРСР, зокрема на Олімпіаді-1976 у Монреалі, де команда завоювала золоту медаль. Двічі Климова ставала чемпіонкою світу (1971 і 1975 рр.). Тричі вигравала чемпіонати Європи (1972, 1974, 1976 рр.). Після закінчення Київського інституту фізкультури присвятила себе викладацькій діяльності.
Після нагородження і привітань Володимир Іванов сказав: «Це дуже радісна подія. Від імені всіх ветеранів спорту хочу подякувати за те, що пам’ятаєте перемоги минулих років».
«У мене таке відчуття, ніби знову стою на п’єдесталі і дуже хвилююся, – зізналася Наталія Климова. – Дуже дякую, що пам’ятаєте і підтримуєте ветеранів. А нашим молодим атлетам хочу сказати, що шлях до найвищих цілей у спорті – це шлях через терни до зірок. На ньому багато перешкод. Але я впевнена, що ви їх подолаєте і підкорите найвищі спортивні вершини».

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!