До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Разом з олімпійцями

Олексій Бичков

Олексій Бичков

Чемпіон світу з пауерліфтингу

Легендарного українського пауерліфтера знають і поважають у цілому світі. 35-річний уродженець Краматорська Олексій Бичков – багаторазовий чемпіон світу та Європи у ваговій категорії до 120 кг.
Торік він уп’яте став чемпіоном світу та втретє чемпіоном Європи з пауерліфтингу. Крім того, на першості континенту наш спортсмен встановив світовий рекорд: за сумою триборства він підняв 1130 кг (присідання – 412,5 кг, жим лежачи – 320 кг, станова тяга – 397,5 кг). А невдовзі покращив власне досягення: результат Бичкова на чемпіонаті світу за сумою триборства – 1132,5 кг!
«Дякую всім, хто допомагає нам ставати чемпіонами, – сказав Олексій. – Перемога в спорті – це успіх не однієї людини. Атлета веде до вершини ціла команда: тренери, лікарі, масажисти, допомагають близькі й друзі. Якщо говорити образно, то спортивні досягнення є результатом роботи цілого механізму, в якому кожна деталь виконує свою особливу роль і має величезне значення. І статуетка, яку я тримаю, – не тільки моя нагорода, це нагорода всієї нашої команди».

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!