До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Сильні духом

Марина Піддубна

Марина Піддубна

Дворазова чемпіонка світу, дворазова срібна призерка та бронзова призерка чемпіонату світу з плавання серед спортсменів з порушеннями зору (тотально незряча)

На паралімпійському чемпіонаті світу з плавання у Лондоні, завоювавши рекордну кількість нагород, українські спортсмени знову підтвердили свою високу майстерність. Серед тріумфаторів була й 21-річна тотально незряча Марина Піддубна, котра виборола п’ять медалей, з яких дві золоті, дві срібні й одна бронзова. Крім того, вона встановила рекорд змагань на дистанції 50 м вільним стилем.
Разом з Кирилом Гаращенком, Анною Стеценко і Ярославом Денисенком Піддубна стала володаркою «золота» і співавторкою рекорду світу у змішаній естафеті 4х100 м вільним стилем, який вразив усіх і став справжньою несподіванкою для суперників.
Марина займається плаванням у Харківському регіональному центрі фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Вона бронзова призерка чемпіонатів світу 2013 та 2015 рр., чемпіонка Європи 2016, 2018 рр. На ХV літніх Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро плавчиня виборола бронзову медаль на дистанції 50 м вільним стилем.
«Дуже пишаюся, що стала переможницею цієї церемонії. Разом зі мною на звання лауреата претендували спортсмени, котрі торік досягли великих успіхів, – зауважила Марина Піддубна. – Хочу розділити свою радість і нагороди з усіма, хто підтримував мене і допомагав. Ця підтримка стане надійною опорою на шляху до нових перемог».

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!