До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Зірка, що сходить

Олексій Середа

Олексій Середа

Чемпіон і срібний призер чемпіонату Європи зі стрибків у воду, посів 4-те місце на чемпіонаті світу, наймолодший чемпіон Європи в історії

Успіх стрибуна у воду Олексія Середи на чемпіонаті Європи в Києві інакше як суперсенсаційним не назвати, адже новоспеченому чемпіону дорослого континентального турніру виповнилося лише 13 років.
Перший же вихід на міжнародну арену, якою стала для Олексія континентальна першість 2019-го серед юніорів, приніс йому дві нагороди: «золото» в індивідуалі й «срібло» в синхроні на вишці. Потім український вундеркінд зчинив справжній фурор на дорослому чемпіонаті світу в Кванджу, де двічі зупинявся за крок до п’єдесталу: в індивідуальних і синхронних стрибках.
На домашньому єврофорумі на його виступи чекали і фахівці, і вболівальники: хлопця вважали одним з головних фаворитів у стрибках з 10-метрової вишки. За передостанній стрибок у фіналі - гвинти з кистей він набрав 91,20, що дозволило перехопити лідерство у чемпіона Європи-2017 француза Бенжамена Оффре. Перед заключним раундом наш стрибун випереджав суперника на понад десять балів. І ще збільшив перевагу, набравши в сумі 488,85.
«Дуже дякую всім, хто підтримував мене і допомагав досягти успіхів на великих міжнародних стартах, – сказав Олексій Середа. – Насамперед хочу подякувати своїм тренерам: без них я не зміг би показати високі результати. Мої медалі – це і їхні медалі».

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!