До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Олімпійська надія України

Ярослава Магучіх

Ярослава Магучіх

Срібна призерка чемпіонату світу, володарка світового рекорду серед спортсменів до 20 років (стрибки у висоту), найкраща юна спортсменка Європи (за версією Європейських олімпійських комітетів)

2019-го юна стрибунка у висоту Ярослава Магучіх спочатку голосно заявила про себе на етапі Діамантової ліги в Досі. З результатом 1,96 м вона завоювала «золото» цих престижних змагань і стала наймолодшою переможницею етапу в історії турніру. Незабаром дніпрянка підтвердила, що її успіх не був випадковим.
Вона стала справжнім відкриттям чемпіонату світу, який також проводився в столиці Катару. Магучіх не знітилася в оточенні досвідчених титулованих суперниць і виступила блискуче, ставши віцечемпіонкою головного легкоатлетичного старту року.
Ярослава зробила те, до чого йшла упродовж цілого сезону: у фіналі подолала висоту нового світового рекорду серед юніорок, стрибнувши на 2,02 м, а потім підкорила планку на висоті 2,04 м. Цей результат став також молодіжним рекордом країни і приніс Магучіх срібну нагороду. Коментуючи свій виступ, вона сказала: «Встановивши два рекорди, я перемогла саму себе». Вихованка Тетяни Степанової стала наймолодшою в історії чемпіонатів світу призеркою – не тільки в стрибках, а й загалом у всіх дисциплінах.
Видатні досягнення українки не залишилося поза увагою світової спортивної спільноти. Спочатку Ярославу визнали найкращою юною спортсменкою континенту: за поданням НОК України вона стала володаркою нагороди Європейських олімпійських комітетів імені Петра Нуровського. А згодом під час урочистої церемонії World Athletics Awards її оголосили переможницею номінації «Висхідна зірка».

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!