Найкраща команда з ігрових видів спорту

Юнацька збірна України з футболу

Чемпіони світу з футболу U-20

На футбольному чемпіонаті світу серед юнаків віком до 20 років, який проводився у Польщі, тріумфувала збірна України. Гідно провівши весь турнір, наші хлопці завоювали нагороди найвищого гатунку, і це найкращий результат в історії вітчизняного юнацького футболу.
Українська команда єдина на цьому футбольному мундіалі не програла жодного матчу.
У фіналі наша збірна зустрілася з командою Південної Кореї. На поле вийшли воротар Андрій Лунін, захисники Олександр Сафронов, Валерій Бондар, Данило Безкоровайний, Юхим Конопля, Віктор Корнієнко, півзахисники Кирило Дришлюк, Олексій Хахлев, Максим Чех, Георгій Цітаішвілі, Олексій Кащук, форварди Сергій Булеца, Владислав Супряга, Данило Сікан.
Уже на п’ятій хвилині гри українці пропустили м’яч: арбітр призначив пенальті в їхні ворота. Відігратися зуміли також після стандарту. Корнієнко подав штрафний, після метушні біля воріт корейців м’яч відскочив до Супряги, і той зробив рахунок рівним. Після перерви він же вивів команду вперед завдяки влучному удару в дальній кут. Корейці щосили намагалися зрівняти рахунок, та Лунін грав фантастично. А переможну крапку на останній хвилині матчу поставив Цітаішвілі, котрий, обігравши кількох суперників, пробив точно в дальній кут воріт – 3:1!
Крім золотих медалей, нашим футболістам вручили й індивідуальні нагороди: Андрію Луніну – «Золоту рукавичку», Сергію Булеці – «Срібний м’яч», Данилу Сікану – «Срібну бутсу».
Отримуючи для футбольної команди статуетку лауреатів церемонії, головний тренер чемпіонів світу Олександр Петраков сказав: «Колосальне значення для нас мала підтримка уболівальників. Дуже дякуємо нашим фанам!

Повністю читайте у віддрукованому номері.