До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Сенсація року

Дмитро Підручний

Дмитро Підручний

Чемпіон світу з біатлону

Вигравши гонку переслідування на чемпіонаті світу 2019 р., Дмитро Підручний став першим українським переможцем світової першості серед чоловіків-біатлоністів. Його успіх став справжньою кульмінацією сезону.
Після першої стрільби в гонці переслідування, надії, здавалося, розсипалися – два промахи. Але тернополянин не з тих, хто завчасно складає зброю, – ці промахи його тільки розвантажили психологічно. Надалі були три ідеальні і дуже швидкі стрільби. На четвертому рубежі Дмитро провів лише 19,5 сек. Йому одному з п’яти біатлоністів, що одночасно підійшли до стрільбища, вдалося відпрацювати чисто. А уславлений норвежець Йоханнес Бьо, котрий до того з великим відривом йшов першим, припустився трьох промахів.
Виходячи з рубежу, Підручний побачив Бьо на штрафному колі і зрозумів, що є лідером. Далі спортсмен викладався максимально. І мрія стала реальністю – Дмитро перетнув фінішну лінію першим.
«Золото» Дмитра Підручного стало справжньою сенсаційною подією. «Для мене визнання уболівальників, колег і всієї української спортивної родини – велика честь. Дякую! Але, мушу сказати, що будь-яка сенсація не випадкова, – наголосив на церемонії Підручний. – Для того, щоб досягти успіху на чемпіонаті світу і стати лауреатом «Героїв року», я дуже багато працював і довго до цього йшов. Сьогодні у мене є високі цілі і мотивації вистачає. Все, що потрібно, – працювати не покладаючи рук. А роботи я не боюся і працюю із задоволенням, адже займаюся улюбленою справою».

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!