До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Найкращий тренер року

Світлана Кузнецова і Геннадій Білодід

Світлана Кузнецова і Геннадій Білодід

Особисті тренери Дар’ї Білодід – чемпіонки світу, чемпіонки Європи та ІІ Європейських ігор з дзюдо.

Давно існує думка, що коли спортивною підготовкою дитини займаються її батьки, це приносить видатні результати. На користь цього твердження повною мірою свідчить видатне явище в українському дзюдо: талант, неймовірна працьовитість і цілеспрямованість тренерсько-сімейного тандема Світлани Кузнецової і Геннадія Білодіда привели до появи спортивного феномена.
2018-го їхня донька Дар’я Білодід стала наймолодшою в історії дзюдо чемпіонкою світу. Фурор у спортивному світі вона зчинила і торік. У червні в Мінську 18-річна киянка заволоділа одразу двома титулами – чемпіонки Європи та чемпіонки II Європейських ігор.
Ідеальну тактику і стратегію підготовки доньки тренери розробили перед чемпіонатом світу в Токіо, а Дар’я цілком впоралася із завданням. Вона блискуче провела свої поєдинки на татамі легендарного «Будокану» і стала наймолодшою в історії дзюдо дворазовою чемпіонкою світу.
Юній спортсменці торік підкорилися і п’єдестали інших міжнародних змагань, у тому числі етапів Кубка світу. І ніколи тріумфаторка на забуває, хто приводить її до успіхів. У залі батьки для неї – тренери. Вони визначають систему тренувань, плани підготовки, розробляють оптимальну тактику, підбираючи її під кожну суперницю. За словами чемпіонки, для будь-якого спортсмена має велике значення довіра до наставників. «А я найбільше довіряю татові й мамі, – каже дзюдоїстка. – Коли моєю підготовкою займаються вони – все в порядку».
Цього святкового вечора мама-наставниця чемпіонки одержала нагороду і привітання за двох: Геннадій Білодід перебував разом із жіночою збірною на зборах за кордоном. Світлана Кузнецова не могла приховати свого хвилювання: «У нас багато прекрасних тренерів, кожен з яких міг бути переможцем у цій номінації. Ми з Геннадієм щасливі стати лауреатами церемонії «Герої спортивного року» як кращі тренери! Пишаємося цим званням».

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!