До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

"Найкращий спортсмен року"

Жан Беленюк

Жан Беленюк

Чемпіон світу та Європи, чемпіон ІІ Європейських ігор з греко-римської боротьби (категорія 87 кг).

Тріумфальним став 2019-й для борця-«класика» Жана Беленюка. Він здобув золоті нагороди всіх найбільших турнірів, у яких брав участь. На килимах провідних змагань спортсмен продемонстрував свій надзвичайно багатий технічний арсенал, ідеальну атлетичну й функціональну підготовку, а також стриманість і баланс між ефектністю та ефективністю, притаманні досвідченим лідерам.
Фінальний поєдинок на чемпіонаті світу вийшов не надто видовищним: суперником Беленюка був титулований угорець Віктор Льорінц, стратегія боротьби котрого в основному полягає в тому, щоб не дати нічого зробити опонентові, а за нагоди здобути мінімальну перевагу. Цього разу жодному з фіналістів не вдалося провести результативну дію, але суддя віддав перемогу українському борцю. Киянин вдруге у кар’єрі став чемпіоном світу і виборов ліцензію на Олімпійські ігри в Токіо.
Переможцем церемонії «Герої спортивного року» в номінації «Найкращий спортсмен року» Жан Беленюк також став удруге. Звертаючись до залу, лауреат сказав: «Кожен з наших спортсменів, які торік сходили на п’єдестали найбільших міжнародних турнірів, гідний статуетки переможця. Серед сьогоднішніх номінантів – біатлоніст Дмитро Підручний і плавець Михайло Романчук. Для мене велика честь бути з ними в одній трійці претендентів. Вони видатні спортсмени. Стати лауреатом номінації «Найкращий спортсмен року» у рази цінніше, коли конкуруєш з майстрами такого рівня.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!