До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Спортсмен, модель, бізнесмен

Майколь Верзотто
Одним із найдосвідченіших учасників змагань у басейні «Ліко» був італієць Майколь Верзотто. Для нього це вже 11-й чемпіонат Європи. З українською столицею у 31-річного стрибуна у воду з Брессанона пов’язані особливі спогади: континентальний форум, який проводився у Києві два роки тому, став найуспішнішим у його кар’єрі.

2017 рік справді склався для мене просто чудово, – згадує Верзотто. – Я здобув дві нагороди, зокрема своє перше і поки єдине європейське «золото». 2019-й виявився не таким вдалим. У міксті, де були сподівання на нагороди як на трампліні, так і на вишці, ми зупинилися за крок до п’єдесталу. Тож, як бачите, досвід – це ще не все. Проте цей чемпіонат все одно назавжди залишиться у моїй пам’яті, адже це наш перший з братом спільний міжнародний старт.
У нас досить велика різниця у віці, – додає молодший на 13 років Джуліан Верзотто. – Ще зовсім маленьким я дивився по телевізору, як стрибає брат. І мені теж захотілося спробувати. І ось тепер ми маємо можливість виступати разом – це дуже круто! Майколь – мій приклад, він дає мені мотивацію і впевненість. Брат знає, як налаштувати на змагання і як приборкати хвилювання.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!