До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Національний олімпійський комітет України

Медальний почин дуету

Медальний почин дуету
Марина Кийко – одна з найдосвідченіших українських батутисток. Тренуватися почала в 11 років. З 2004-го входить до складу збірної країни і нині залишається одним з її лідерів. Світлана Малькова захопилася цим видом спорту в п’ять років. Успіхи на міжнародній арені за останній час дозволили їй також закріпитися в складі головної команди. Не так давно дівчата почали виступати разом, і фахівці відзначають цей дует, як дуже перспективний.

Набравши в підсумку 48,240 бала, Кийко і Малькова завоювали срібну медаль, обійшовши росіянок Ірину Кундіус і Яну Павлову на 0,1 бала. Нагороди найвищого гатунку вибороли білоруски Анна Гончарова і Марія Махаринська (50,230).
Марина Кийко і Світлана Малькова вийшли із залу в гарному настрої, із задоволенням поділилися враженнями і відповіли на запитання кореспондента «Олімпійської арени».

Яка ваша оцінка власного виступу? Наскільки вдалося впоратися з поставленими завданнями? Чи задоволені результатом?

ЮМ. К.: – На мою думку, впоралися на сто відсотків. Це наш найкращий результат у спільній кар’єрі. Спочатку ми пораділи результату Миколи Просторова й Антона Давиденка, вони надихнули нас своїм виступом. Ми розуміли, що зобов’язані закріпити успіх. Максимально сконцентрувалися, зібралися – і видали!
С. М.: – Це було непросто за такої конкуренції. На Ігри до Мінська приїхали дуже сильні спортсменки. Аби потрапити на п’єдестал, потрібно було доводити, що перевищили опоненток на голову.

Наскільки давно склався ваш синхронний дует? Чи досягали успіхів до цих Ігор?

М. К.: – Разом ми виступаємо півроку, це невеликий термін. За цей час брали участь у турнірах Кубка світу, але невдало. Проте ми обидві відчували, що успіх от-от обов’язково прийде. Необхідно було трохи часу і старанності в тренуваннях. І в Мінську, нарешті, досягли результату, до якого так наполегливо йшли. Впевнені, що підкоримо ще чимало спортивних вершин.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!

Ігор
ЧЕМЕРИС

Фото
НОК України