До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Національний олімпійський комітет України

Тисячні секунди гонки

Тисячні секунди гонки
Цього змагального дня, 26 червня, на Європейських іграх увага уболівальників була прикута до містечка Заславль, що за п’ятнадцять кілометрів від Мінська. Саме тут на каналі змагалися веслувальники. Віце-чемпіонський почин байдарки-двійки (Олег Кухарик і Олександр Сиромятніков) підхопив тандем каноїстів.

Гонка каное-двійок на 1000 м. Фінальний заїзд. Волиняни Юрій Вандюк і Андрій Рибачок одразу взяли високий темп і не знижували його. Хоча й суперники не відступали – до останнього моменту на водній доріжці тривала напружена боротьба.
Український екіпаж з результатом 3.41,692 став другим, пропустивши вперед румунську двійку (3.40,919) і обійшовши російських каноїстів (3.42,547), які в підсумку розташувалися на третій позиції.
Ю. В.: – У цілому гонкою ми задоволені, вона склалася для нас дуже добре. Звичайно, хотілося зійти на вищу сходинку п’єдесталу, але і срібна медаль – дуже високий показник. На даний момент ми показали максимальний результат. І будемо його покращувати.
А. Р.: – Безумовно, дуже хотілося виграти, налаштовувалися на перемогу, але до першого місця не вистачило зовсім трохи. Будемо виправляти помилки, працювати і обов’язково вигравати.

Ви давно виступаєте в каное-двійці? Якщо вірити статистиці, то основних успіхів ви досягали у четвірці.

Ю. В.: – Ми обидва веслуванням займаємося з дитинства. Виступали і в четвірці, і в двійці, всюди показували непогані результати. З Андрієм в одному екіпажі ганяємо вже майже вісім років. Напевно, непоганий тандем у нас склався. І виступ тут це доводить.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!

Ігор
ЧЕМЕРИС

Фото
Оргкомітету ІІ Європейських ігор