До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Національний олімпійський комітет України

«Моя частка в спільному успіху»

«Моя частка в спільному успіху»
У фіналі проти Буценка боксував ірландець Курт Вокер. Суперник сильний, небезпечний – чемпіон своєї країни, бронзовий призер чемпіонату Європи 2017 р. З боку здавалося, що бій був абсолютно рівним, але судді віддали перемогу Вокеру. Після фінального поєдинку Буценко подякував усім, хто підтримував його на трибунах.

– Своїми боями до фінального я задоволений, - сказав Микола. - У мене виходило все. Діяв чітко згідно з планом, який намітили з тренерами, був цілком упевнений у собі. Робота в рингу принесла справжнє задоволення.

На ваш погляд, чого не вистачило, аби виграти у фіналі?

– Не буду приховувати, що в Мінську налаштовувався тільки на «золото». У всіх поєдинках робив все від мене залежне, щоб показати максимальний результат. Звичайно, на моєму настрої відбилося, що зійшов на другу сходинку п’єдесталу.
Чесно кажучи, зараз я навіть не хочу згадувати фінальний поєдинок і переглядати його на відео теж немає бажання. Потрібна хороша стороння оцінка. Краще за тренерів це зробити ніхто не зможе. Потім, безумовно, все ретельно проаналізуємо, зробимо висновки і буду працювати над помилками. Та будь-яка медаль – це успіх, якого досягають потом і кров’ю. Я задоволений, що вніс свою частку в нашу спільну справу – здобув нагороду для нашої збірної.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!

Ігор
ЧЕМЕРИС

Фото
НОК України