До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Національний олімпійський комітет України

Капітан з міста Лева

Капітан з міста Лева
У день відкриття Європейських ігор, 21 червня, у капітана збірної України з карате Станіслава Горуни народився первісток – син Лев. Піднесення й радість несли Стаса на крилах до перемоги.

Стас Горуна приніс Україні останню золоту медаль на Іграх-2019. У півфіналі Стас здолав непоступливого угорця Габора Харшпатакі (3:2), а у фіналі розгромив самого Рафаеля Агаєва – 4:0. Він не залишив азербайджанській суперзірці жодних шансів, приголомшивши ефектним триочковим ударом ура-маваші в голову з розвороту. Це була золота крапка у блискучому виступі українців у Мінську.
– Агаєв - дуже досвідчений спортсмен, але й у нього трапляються поразки, - розповів Горуна. - Люблю, коли проти мене виходять такі статусні суперники. Ми налаштувалися на нього, я знав, що і як робити. Головне, що мене не турбували проблеми з власним тілом. А решта, як кажуть, – справа техніки. До того ж, я вже перемагав Рафаеля раніше. Хоча наша остання зустріч на чемпіонаті Європи в Гвадалахарі була для мене невдалою: Агаєв тоді не пустив мене до фіналу, вигравши 5:1. Тож я йому повернув борг навіть у рахунку. Власне, той бій дав хороший матеріал для аналізу: який зараз Агаєв, чого він нього чекати, де його ловити.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!

Ігор
ЛЕВЕНШТЕЙН

Фото
Оргкомітету ІІ Європейських ігор