До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Національний олімпійський комітет України

Піонери комбінованої естафети

Піонери комбінованої естафети
Наш квартет Євген Гуцол, Олексій Поздняков, Ольга Ляхова і Яна Качур стали першими в історії Європейських ігор чемпіонами у гонці переслідування.

Переможний забіг українська четвірка подолала з результатом 4.25,02. Срібну нагороду завоювали чеські спортсмени, показавши час 4:30,92. «Бронза» – у італійців (4:38,77).
Переможний виступ у змішаній комбінованій естафеті приніс нашій збірній 12 балів до загальнокомандного заліку.
Одразу по завершенні тріумфального забігу кореспондент «Олімпійської арени» поговорив з двома учасниками цих стартів – Євгеном Гуцолом і Ольгою Ляховою.

Вам пощастило бути піонерами в цій новій дисципліні. Які її особливості ви можете виділити?

Є.Г.: – Тут все особливе, адже раніше так ніхто не бігав. Однією з головних новинок назву гандикапи: стартували не всі разом, це дуже незвично. Взагалі, було багато різних нюансів і умов, причому недотримання їх або помилки могли позбавити цілу команду участі в забігу. Доводилося бути дуже уважними і враховувати найменші деталі.
Ми приїхали до Мінська сильним складом, дуже хотілося добре зарекомендувати себе. І у нас це вийшло.
О.Л.: – Мені естафета сподобалася, а надто її результат! Він не був випадковим. По-перше, у нас справді сильна команда. По-друге, ми всі дуже підтримували один одного. За такої підтримки виступати легше. Крім того, нам пощастило, що бігли в четвертому Матчі. Ми вже знали час лідерів в кожному з решти трьох Матчів. І головним завданням було вибігти з цього часу.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!

Ігор
ЧЕМЕРИС

Фото
НОК України