До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Національний олімпійський комітет України

Чемпіон отаманської наснаги

Чемпіон отаманської наснаги
Свої поєдинки, виступаючи у ваговій категорії понад 91 кг, Віктор Вихрист провів впевнено, яскраво і приніс десяте «золото» до скарбнички української збірної. Шлях до п’єдесталу динамівець розпочав з 1/8 фіналу проти росіянина Івана Верясова. Віктор домінував на рингу протягом усіх трьох раундів і в підсумку переміг з рахунком 5:0.

У чвертьфіналі нашому боксеру протистояв серб Владан Бабич. І в цьому бою Вихрист не залишив шансів своєму опонентові, завершивши зустріч також з рахунком 5:0.
А в півфіналі не пощастило хорвату Марко Мілуну. Поєдинок відбувався цілком під диктовку українця. Уже в першому раунді після потужного удару в голову Мілун з величезними труднощами встояв на ногах. Незабаром ще одна атака Вихриста виявилася настільки результативною, що рефері відкрив рахунок його суперникові. У другій трихвилинці ситуація повторилася.
В останньому раунді Віктор провів потужний акцентований удар опоненту в щелепу. Арбітр, дорахувавши до восьми, припинив бій. Оголосили дострокову перемогу українця.
І, нарешті, фінал... Проти Вихриста боксував представник Франції Мурад Алієв. Треба сказати, що в цьому поєдинку український атлет перевершував суперника передусім у швидкості: блискавично працював руками і по рингу пересувався швидше. Алієв, схоже, робив ставку на роботу лівою рукою, але прицільно дістати нею суперника виходило нечасто. А пропускаючи серії ударів, вважав за краще входити в клінч.
Наприкінці другого раунду Вихрист зазнав травми – розсічення над лівим оком. А в заключній трихвилинці удар суперника припав саме на це хворе місце – відкрилася сильна кровотеча. Консиліум лікарів і рефері завершився тим, що за 33 секунди до фінального гонгу поєдинок зупинили. Після підрахунку очок четверо суддів віддали перемогу українському боксерові. Віктор Вихрист – чемпіон II Європейських ігор!
Після нагородження з боксером розмовляв кореспондент «Олімпійської арени».

Свої поєдинки ви провели дуже впевнено, з очевидною перевагою. За рахунок чого вдалося переграти суперників – тактичних напрацювань, фізичної підготовки?

– Я не поділяв би ці речі. Важливу роль зіграли і тактика, і фізична підготовка. До перемоги привів цілий комплекс факторів, включаючи і підготовку психологічну.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!

Ігор
ЧЕМЕРИС

Фото
НОК України