До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Президент України нагородив спортсменів

Президент України нагородив спортсменів
16 липня Президент України Володимир Зеленський на олімпійській базі в Кончі-Заспі зустрівся з призерами Європейських ігор-2019 і гравцями юнацької футбольної збірної, котрі перемогли на чемпіонаті світу U-20 в Польщі.

Володимир Зеленський і Олена Зеленська оглянули інфраструктуру навчально-спортивного центру, відвідали зали спортивної гімнастики, важкої атлетики та греко-римської боротьби. Їх супроводжували міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, голова Української асоціації футболу Андрій Павелко і генеральний директор ДП «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа» Андрій Крилюк.
«Я пишаюся тим, що живу з вами в одній країні, в один час. Держава для вас, спортсменів, робила дуже мало. Ми хочемо змінити ставлення і до вас, і до спорту, – сказав Президент у вітальному слові. – Пан Бубка сказав мені, що у спортсменів сьогодні дуже маленькі стипендії, ми їх збільшимо. Обов’язково будемо вам допомагати. Говоріть про свої проблеми – будемо вирішувати».
Володимир Зеленський ознайомився з планами реконструкції й технічного переоснащення комплексного ігрового залу, будівництва сучасного спеціалізованого спального корпусу, який відповідатиме потребам спортсменів з обмеженими можливостями, і спеціалізованого плавального комплексу олімпійського класу на території навчально-спортивного центру.
Глава держави також відвідав гуртожитки атлетів, а під час розмови з олімпійським чемпіоном зі спортивної гімнастики Олегом Верняєвим пообіцяв посприяти виділенню житла тим атлетам, котрі цього потребують.
Володимир Зеленський вручив державні нагороди гравцям юнацької збірної України з футболу і чемпіонам II Європейських ігор.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!

Фото з офіційного сайту Президента України,
прес-служби Міністерства молоді та спорту України