«Найкраща спортсменка року» - Олена Костевич

Чемпіонка світу у стрільбі з пневматичного пістолета на 25 м, бронзова призерка чемпіонату світу і Європи зі стрільби на 10 м (у міксті).

Підкоривши торік п’єдестал найбільшого стрілецького форуму планети, Олена Костевич зійшла ще на один престижний подіум, перемігши в номінації «Найкраща спортсменка» урочистої церемонії «Герої спортивного року».
2018-го, повернувшись у спорт після народження доньки, лідерка української збірної з кульової стрільби провела тріумфальний сезон. На чемпіонаті Європи у Дьорі у змаганнях мікст-дуетів разом з Олегом Омельчуком здобула «бронзу». На етапі Кубка світу в Мюнхені наші стрілки вибороли золоті нагороди, оновивши при цьому рекорд світу. Крім того, в особистих змаганнях чернігівчанка завоювала золоту й бронзову медалі.
Головним турніром року став чемпіонат світу в Чханвоні. Змагання мікст-дуетів вийшли дуже гострими: наша команда посіла третє місце, лише на одну десяту випередивши найближчих переслідувачів. А у фіналі стрільби на 25 м вона діяла впевнено, пройшла майже без втрат і швидко вибилася в лідери. Наприкінці, коли тривала перестрілка за «золото», відбулася справжня драма. «Стільки пострілів ми з суперницею зробили у фінальній боротьбі! – згадувала згодом наша спортсменка. – Було тяжко не тільки психологічно, а й фізично. Аби продовжити боротьбу за «золото», мені необхідно було зробити три точних постріли. І я це змогла!

Повністю читайте у віддрукованому номері.