До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Олімпійські зустрічі в Житомирі

Олімпійські зустрічі в Житомирі
Під час візиту до регіону президент НОК Сергій Бубка зустрівся з керівником Житомирської облдержадміністрації Ігорем Гундичем і його заступником Ярославом Лагутою, головою Житомирської облради Володимиром Ширмою, начальником управління молоді та спорту ОДА Світланою Гресь та очільником обласного відділення НОК Олександром Оніщуком. Вони обговорили спільні кроки щодо розвитку спорту в регіоні.

«Житомирщина багата і на природні ресурси, і на людські таланти, – наголосив Сергій Бубка. – Дуже приємно, що на Житомирщині багато уваги приділяють підтримці атлетів і тренерів, спорудженню та реконструкції спортивних об’єктів».
Сергій Бубка також подякував органам місцевої влади за підтримку олімпійського руху та діяльності обласного осередку НОК і висловив сподівання на поглиблення взаємодії.
Після розмови відбулося урочисте відкриття оновленої, розширеної Галереї спортивної слави Житомирщини. А потім провели спільне засідання керівництва області з виконкомом обласного осередку НОК, на якому обговорили підготовку спортсменів регіону до участі в Іграх-2020 у Токіо.
Головною частиною програми наступного дня став всеукраїнський семінар-нарада Національного олімпійського комітету. Участь у ньому взяли представники всіх регіональних відділень.
«Усі відділення беруть активну участь у реалізації наших основних заходів і проектів, – відзначив Сергій Бубка. – Вірю, що розпочата нами робота підкріплюватиметься єдністю регіональних осередків, спільними думками та цілями, ефективною діяльністю на місцях».
На семінарі обговорили такі темі: шляхи та напрями розвитку олімпійського руху в регіонах, стан підготовки до участі в ІІ Європейських іграх та Олімпійських іграх-2020, підвищення ролі атлетів та їхнього антуражу, підсумки діяльності відділень за 2018 р., способи підвищення ефективності роботи.
Олімпійці України на чолі з Сергієм Бубкою відвідали Житомирський державний університет імені Івана Франка. За участю голови Комісії НОК «Антураж атлетів» бронзової медалістки Олімпійських ігор з легкої атлетики Олени Говорової та бронзової призерки Олімпійських ігор з гандболу, члена Комісії атлетів НОК Лариси Заспи відбулась дискусія на тему «Роль і місце спортсмена у сучасному спорті».

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!