До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Перший крок: пошук талантів

Дмитро Сосновський
– На перший погляд, на Львівщині є все необхідне для підготовки сильних боксерів, - говорить Дмитро Сосновський. - Функціонують спортшколи, відділення боксу в УФК, відкрито Академію боксу Андрія Котельника, найкращі потім можуть прогресувати, навчаючись в університеті фізичної культури чи захищаючи кольори спорттовариств, де також розвивають цю олімпійську дисципліну.

Але насправді львівські боксери продовжують тупцювати на місці. Ось хоча б найсвіжіший приклад. Кілька днів тому в Харкові завершилася юніорська першість України, на якій галичани спромоглися завоювати лише одну бронзову медаль. Вважаю, що треба скрупульозно проаналізувати роботу кожного тренера. Зокрема, необхідно подбати про зміцнення тренерського колективу в училищі фізкультури, яке й повинно готувати гідних атлетів для Академії боксу. Інакше львів’яни й надалі будуть статистами.
Треба бити на сполох й керівництву обласної федерації, призначити відповідальних за кожну вікову групу, аби потім було з кого запитати.
Звичайно, відкриття у Львові Академії боксу, де є чудові умови для тренувань, це серйозна підмога в підготовці кваліфікованих спортсменів. І якщо правильно організувати роботу на всіх щаблях, подбати, аби тут займалися найкращі, то можна очікувати на дивіденди. Якщо ж продовжувати приходити на роботу для «галочки», нехтувати якісним набором, не шукати шляхів співпраці з іншими тренерами, то ефект від цього нововведення буде мізерний. І нічого не залишатиметься, як про олімпійські п’єдестали тільки мріяти.

Повністю читайте у віддрукованому номері.
Передплатити журнал зараз!

Василь
МИХАЙЛОВ