До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Це було недавно...

Мехіко-1968, Сеул-1988…
Вони молоді, енергійні, цікаві і в їхніх очах запал. Їхні імена гриміли на цілу країну, і перед кожним шанобливо схиляємось і зараз. Вони змагалися з космічною самовідданістю, волею до перемоги, а секрети їхньої майстерності і дотепер намагаються розгадати фахівці сучасного спорту.
Мехіко-1968, Сеул-1988… Як це було недавно – на цьому зійшлися абсолютно всі учасники чудової зустрічі «Олімпійські ювілеї», яку влаштував у Києві Національний олімпійський комітет України.


Півстоліття тому у мексиканській столиці українські спортсмени здобули у складі збірної СРСР 35 нагород, 14 з яких - золоті, 10 - срібні й 11 - бронзові. 30 років тому у Сеулі українці завоювали 62 медалі: 22 золотих, 16 срібних і 24 бронзових.
Зустріч легендарних українських спортсменів - медалістів тих змагань – проходила в теплій атмосфері. Видатних атлетів привітав президент НОК України Сергій Бубка, котрий став олімпійським чемпіоном 1988 року в Сеулі. «Нинішнього року мені пощастило відвідати Сеул і за дорученням президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха представити світову олімпійську родину на урочистостях з нагоди 30-річного ювілею Олімпійських ігор-1988, - сказав Сергій Бубка. - Складно передати словами відчуття, коли повертаєшся через стільки років до міста, де здійснив свою довгоочікувану, найзаповітнішу мрію.

Ганна Сорокіна, Ігор Лисов, Тамара Токмачова

Величезна шана, подяка й низький уклін кожному, хто захищав честь рідного краю на найпрестижніших змаганнях. Ці досягнення навіки увійшли до історії світового спорту. Національний олімпійський комітет глибоко цінує і пам’ятає наших легендарних олімпійців! Ми не в силах зупинити час, але миттєвості спортивних перемог залишаються в наших серцях, у нашій пам’яті назавжди. Багато в чому саме від вас – легендарних особистостей з активною соціальною позицією - залежить, якою буде наша молодь, майбутнє українського спорту і країни».
Призерам і учасникам Ігор у Мехіко і Сеулі вручили цінні подарунки Національного олімпійського комітету.
А на екранах змінювали один одного незабутні сюжети славних олімпійських стартів. Хвилини боротьби, розпачу, титанічних зусиль і яскравого тріумфу!
Наша величезна гордість за вас, славні олімпійці!