До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

Одеське «Динамо» – нові сторінки досягнень

Одеське «Динамо» – нові сторінки досягнень
Набуття комплексом спортивних споруд Одеської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України статусу бази олімпійської підготовки відкрило нову сторінку розвитку товариства. Минулий рік став відправним у розвитку обласної динамівської організації.

Новий вигляд стадіону, відкриття сучасного гуртожитку та спортивного майданчика, покращення інфраструктури і матеріально-технічної бази були лише початком грандіозних змін. І зараз, коли добігає кінця 2018-й, є сенс підбити підсумки річної діяльності ООО ФСТ «Динамо» України, розповісти про нові досягнення й напрацювання.
Нинішнього року на сучасному легкоатлетичному стадіоні, відкритому торік, облаштовано сектор для стрибків, закуплено нове обладнання: ями для стрибків у висоту та довжину. Крім того на стадіоні «Динамо» було впроваджено чіпову систему проходу, встановлено відеоспостереження, обладнано новий блок харчування, роздягальню для відвідувачів.
Та найголовнішим досягненням перший заступник ООО ФСТ «Динамо» України Ольга Черкасова справедливо вважає порятунок басейну, який перебував у критичному стані. Обласна організація разом із керівництвом товариства зробили все можливе, аби дуже важливий для українського спорту інфраструктурний об’єкт відновив свою роботу, а спортсмени й прихильники здорового способу життя займались у гідних умовах. Завдяки фінансовій підтримці ФСТ «Динамо» України масштабні роботи провели в досить стислі терміни. Цілком демонтовано близько 600 м бетонних плит, їх замінено на нову міцну, теплу конструкцію. Також у басейні встановлено нову вентиляційну систему. Перші відвідувачі вже змогли гідно оцінити комфорт і зручності басейну «Динамо» в Мукачівському провулку. Безперечно, для СДЮСШОР з плавання розпочинаються нові часи, адже сучасна споруда дасть можливість виховати нових чемпіонів!
Невпинний рух вперед – професійне кредо й стиль роботи не лише керівництва, а й спортсменів-динамівців, котрі беруть участь у змаганнях різних рівнів. Цього року плавець Ігор Трояновський став чемпіоном країни серед юніорів, посів 5-те місце на ІІІ літніх Юнацьких олімпійських іграх у Буенос-Айресі. Анатолій Волошинов завоював «золото» в розділі «бойове самбо» на чемпіонаті світу з самбо. Поповнила скарбничку досягнень «Динамо» і Анастасія Лисенко, котра завоювала три золоті медалі (ривок, поштовх і в сумі двоєборства) на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед молоді. Кирило Козюк виборов титул чемпіона України з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки. Анастасія Тодорова перемогла на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное.
На одеському комплексі спортивних споруд «Динамо» проводили навчально-тренувальні збори збірні України з греко-римської та вільної боротьби, з біатлону й легкої атлетики, жіноча й чоловіча збірні з баскетболу 3х3.
Стає в пригоді сучасний стадіон і динамівським колективам фізичної культури. Тут проходять перевірку службової підготовки поліцейські, проводяться змагання з різних видів спорту за участі КФК одеських обласних - Управління служби безпеки України; Управління Національної поліції; Південного територіального Управління Національної гвардії; Одеського державного університету внутрішніх справ; Управління ДСНС; Управління поліції охорони; Одеського загону морської охорони ДПС; Управління патрульної поліції;Управління державної фіскальної служби (ДФС); Прокуратури; Південного регіонального Управління державної прикордонної служби; Одеського прикордонного загону ДПС; Одеської окремої авіаескадрильї ДПС; Управління захисту економіки.
Завдяки новим умовам, зручній інфраструктурі, сучасному обладнанню збільшилася кількість відвідувачів спортивних споруд «Динамо». Згідно зі статистикою, кількість шанувальників активного способу життя, які у вільний час займаються тут фізичною культурою і спортом, збільшилась на 30%!
Високо оцінив спортивну інфраструктуру ООО ФСТ «Динамо» України та роботу його керівництва міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, котрий відвідав Одеську обласну організацію «Динамо» влітку. Він оглянув нові бігові доріжки, баскетбольний майданчик, завітав до готелю для спортсменів і тренажерної зали. Міністр зауважив, що йому імпонує активна позиція керівництва ФСТ «Динамо» України, завдяки якому спортивна база в Одесі стала однією з найкращих. Це неодмінно стане запорукою нових спортивних звершень динамівців та утвердженню Одеси на спортивній арені.
Але діяльність ФСТ «Динамо» не обмежується лише спортивним і господарським аспектом. На товариство покладено надважливу виховну місію. Це попередження дитячої та підліткової злочинності, залучення дітей до спорту та активного способу життя. Допомогти дитині самореалізуватися, а батькам поладнати зі складним підлітком, забрати дитину з вулиці, дати змогу розвиватися дітям із багатодітних і малозабезпечених сімей - такі високі цілі ставить перед собою керівництво «Динамо». Наприклад, у масштабному святкуванні Міжнародного дня захисту дітей, яке відбулося на базі Одеської обласної організації влітку, взяли участь близько трьохсот дітей малозахищених соціальних категорій. Це було яскраве свято, на яке завітали представники місцевої влади, а також керівництво ФСТ «Динамо» України. Безперечно, на «Динамо» відбудеться ще багато цікавих спортивних подій та заходів, організованих для дітей.
Отже, спортивне життя в Одеській обласній організації «Динамо» вирує. Фізичний розвиток та здоров'я, духовне зростання і корисне, насичене дозвілля, можливість подолання нових сходинок та виховання здорової нації - ось та висока мета, задля якої працює весь багаточислений колектив ФСТ «Динамо» України!

За матеріалами Одеської обласної організації
Олена КОТЛЯР, прес-служба ФСТ «Динамо»