Реванш чотири роки по тому

Погранична Христина
Чотири роки тому на Юнацькій олімпіаді в Нанкіні наші гімнастки-художниці залишилися без медалей. І ось у Буенос-Айресі на III Юнацьких олімпійських іграх за своїх старших колег «відігралася» львів’янка Христина Погранична.

• «Україна», ДЮСШ «Галеон», СК «Ніка», м. Львів.
  • Народилася 13 травня 2003 р.
  • Зріст – 151 см, вага – 33 кг.
  • Кандидат у майстри спорту.
  • Учениця Львівської української приватної гімназії, 10-й клас.
  • ЧЄ-2018 серед юніорів – 2-ге місце (командні змагання, вправи з м’ячем і стрічкою), 3-тє місце (вправа з обручем).
  • Чемпіонка Всесвітньої гімназіади-2018 (багатоборство).
  • Чемпіонка України у багатоборстві серед юніорів (2017, 2018 р.).
  • ЮОІ-2018 – 2-ге місце (багатоборство).
  • Тренер – Ірина Руда.
  • Хобі – кулінарія, подорожі.
  • Життєвий девіз: «Я це зроблю!»
За підсумками виступів у чотирьох вправах – зі стрічкою, булавами, обручем і м’ячем – 15-річна спортсменка набрала 65,100 бала і стала срібною призеркою Ігор. Нагорода гімнастки стала двадцятою в скарбничці збірної України.
Нинішній сезон для Пограничної був надзвичайно насиченим, їй довелося не раз відстоювати честь країни на міжнародній арені. І вона завжди поверталася додому з медалями: зі «сріблом» – з юніорської континентальної першості, із «золотом» – з Всесвітньої гімназіади... І Юнацька олімпіада не стала винятком! Хоча, за словами віце-чемпіонки, цей старт був найтяжчим:
Надзвичайно гострою була конкуренція, адже на Ігри приїхали спортсменки, котрі входять до числа найсильніших гімнасток своїх країн. Рівень виступів був дуже високим.

Проте вам вдалося витримати конкуренцію в багатоборстві і зійти на п’єдестал.

– На призові місця претендували вісім дівчат. Не завжди все виходило так, як нам із тренером хотілося б, результат міг бути вищим. На жаль, під час виступу я припустилася двох помилок, включаючи втрату предмета. У таких випадках головне – забути про помилки, зібрати волю в кулак і зосередитися на виконанні своєї програми до кінця. Вважаю, що мені це вдалося.

Повністю читайте у віддрукованому номері.