До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

«Золото» з рекордом

Магучих Ярослава
Торік Ярослава Магучих перемогла на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в угорському Дьорі. Підкоривши планку на висоті 192 см (а це рівень «Діамантової ліги»!), виграла чемпіонат світу серед спортсменів до 18 років у Найробі (Кенія). Ярославі на той момент ще не було шістнадцяти. Нинішнього року дніпрянка здобула «золото» континентальної першості серед спортсменів до 18 років, встановивши особистий рекорд і рекорд чемпіонатів Європи U-18 – 194 см.

Стрибки у висоту
  • ЗСУ, м. Дніпро
  • Народилася 19 вересня 2001 р.
  • Зріст – 190 см, вага – 54 кг.
  • Майстер спорту міжнародного класу.
  • Учениця Дніпропетровського вищого училища фізичної культури, 11-й клас.
  • Перший тренер – Олена Куценко.
  • ЧС-2017 серед юнаків і дівчат – 1-ше місце.
  • ЧЄ-2018 серед юнаків і дівчат – 1-ше місце.
  • ЮОІ-2018 – 1-ше місце.
  • Тренер – Тетяна Степанова.
  • Хобі – малювання.
  • Життєвий девіз: «Завжди залишатися собою».
Безумовно, на Магучих покладали великі надії і на жовтневих стартах в Буенос-Айресі. І вона виправдала очікування, ставши першою в секторі стрибків у висоту і встановивши новий особистий рекорд.
– Після стрибка на 195 см дивилася і не вірила – планка на місці, не впала, - розповіла Ярослава Магучіх. – Після цього мене така радість охопила!
Якщо порівняти нинішній успіх з торішнім – на Європейському олімпійському фестивалі – то це новий, більш високий рівень.

Знову повернемося до тих змагальних днів... З якої висоти почали боротьбу за медалі?

– Почали з висоти 179 см. Наступні 185 см я пропускала. Моя головна суперниця взяла 187. Я обійшла її, стрибнувши на 189 см. В принципі, це був уже чемпіонський результат. Але мені хотілося більшого, тим паче, що мала в запасі спробу. Встановили планку на висоті 195 см – вона і стала моїм новим особистим рекордом.

Повністю читайте у віддрукованому номері.