До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Зустріч президента України з юними олімпійцями

23 жовтня призерів III Юнацьких олімпійських ігор привітав президент України Петро Порошенко. На зустрічі зі спортсменами і тренерами Глава держави підкреслив: «Наша країна за підсумками Ігор у Буенос-Айресі увійшла до десятки кращих – це ваш внесок в утвердження статусу України у світі».

Петро Порошенко зауважив, що кожен спортсмен юнацької збірної зробив великий внесок до загального успіху. Він підкреслив, що виступ українців на Юнацьких іграх є запорукою майбутніх перемог на Олімпіадах у Токіо 2020 року, Парижі 2024-го і Лос-Анджелесі 2028-го.
Звертаючись до володарів золотих медалей – Катерини Чорній, Назара Чепурного, Михайла Кохана, Ярослави Магучих, Валерії Іваненко, Петро Порошенко сказав: «Дуже важливо, аби ваші звершення надихали і інших наших спортсменів. Кожен з них повинен усвідомлювати, що золоті медалі – це не тільки особисті досягнення, а й досягнення країни. Ваші перемоги – це величезна радість для всіх українців».
У зустрічі також взяли участь міністр молоді та спорту України Ігор Жданов і президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка.