До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Призи майстриням єдиноборств

Призи майстриням єдиноборств
В Олімпійському домі відбулося вшанування кращих спортсменів квітня і травня: нагороди отримали дзюдоїстка Єлизавета Каланіна і каратистка Анжеліка Терлюга. Особистих наставників спортсменок – Василя Волошина (дзюдо) й Дениса Морозова (карате) – було відзначено як кращих тренерів цих весняних місяців.

Обидві спортсменки вперше стали лауреатами традиційного конкурсу НОК. Кременчужанку Єлизавету Каланіну нагородили за успішний виступ на квітневому чемпіонаті Європи з дзюдо в Тель-Авіві, де вона завоювала бронзову медаль.
Одеситку Анжеліку Терлюгу визнано найкращою спортсменкою травня завдяки «золоту», яке вона здобула на чемпіонаті Європи з карате у сербському місті Нові-Сад.
Нагороджуючи спортсменок, президент НОК Сергій Бубка зауважив: «Українська школа єдиноборств завжди посідала провідні позиції не лише в Європі, а й у світі. Дзюдо в Україні має чудові давні традиції. Нинішні досягнення дзюдоїстів на міжнародній арені знову підтверджують серйозність спортивних намірів, насамперед олімпійських. Для Лізи це перша в кар’єрі медаль на континентальній першості. Чекаємо наступних нагород і бажаємо їй успішно подолати олімпійський відбір.
Про свої серйозні олімпійські наміри не перестає заявляти і Анжеліка Терлюга. Торік вона виборола «бронзу» в особистій першості чемпіонату континенту, нині здобула титул чемпіонки Європи. Сьогодні Анжеліка очолює рейтинг Всесвітньої федерації карате».
Вітаючи Василя Волошина, президент НОК підкреслив, що саме через його школу підготовки кадетських та юніорських національних збірних пройшли такі відомі дзюдоїсти, як Георгій Зантарая, Сергій Дребот, Артем Василенко, Вадим Синявський, Станіслав Бондаренко та багато інших. Свого часу Василь Волошин побачив великий потенціал і в Єлизаветі Каланіній.
Звертаючись до Дениса Морозова, Сергій Бубка згадав, що цей тренер колись був одним із найуспішніших вихованців одеської школи карате. Тепер він передає свій великий досвід і знання талановитим спортсменам.
Сергій Бубка щиро подякував Федерації дзюдо України на чолі з Романом Насіровим та Українській федерації карате і її президенту Сергію Левчуку за ефективну роботу з розвитку своїх видів спорту. Президент НОК також відзначив фізкультурно-спортивне товариство «Динамо», яке надавало всіляку допомогу в підготовці дзюдоїстки Єлизавети Каланіної. Лауреатки подякували НОК за відзнаку та постійну увагу.