До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Засновник:
Національний олімпійський комітет України

На татамі юні зірки

На початку червня в Києві у Легкоатлетичному манежі відбувся чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів наймолодшої вікової групи.

Понад півтисячі 14-15-річних дзюдоїстів виборювали звання найсильніших у 9 вагових категоріях серед юнаків та 8 категоріях серед дівчат. Для багатьох учасників, котрі приїхали до столиці з 24 регіонів країни, цей чемпіонат став першим випробуванням такого масштабу. Організатори змагань – Мінмолодьспорту, Федерація дзюдо України та Федерація дзюдо Києва – зробили все, аби створити для юних спортсменів справжнє свято, а батьки мали можливість спостерігати за перебігом подій завдяки прямій інтернет-трансляції. На урочистому відкритті атлетів привітали президент Федерації дзюдо України Роман Насіров і заступник директора Департаменту науки і освіти, молоді та спорту КМДА Вадим Гутцайт. Вдруге за рік, після перемоги на чемпіонаті України серед кадетів, звання чемпіонок вдалося завоювати Мар’яні Гавриляк (Запоріжжя) та Юлії Курченко (Київ). У загальнокомандному заліку по 5 золотих медалей здобули господарі змагань та одесити. Кількість срібних медалей визначила команду-переможця чемпіонату – збірну Києва. На третій сходинці п’єдесталу – харків’яни.