До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Президент України нагородив тріумфаторів Олімпіади-2018

1 березня Президент України Петро Порошенко вручив державні нагороди – ордени «За заслуги» ІІІ ступеня – чемпіону ХХIII зимових Олімпійських ігор з фристайлу Олександру Абраменку та головному тренеру збірної команди з фристайлу Енверу Аблаєву.

Спортсмена і тренера відзначено за досягнення високих спортивних результатів на Олімпіаді в Пхьончхані, за самовідданість і волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України.
Вручаючи нагороди, Петро Порошенко сказав: «Ви зробили більше, ніж багато хто для популяризації нашої держави, і я вітаю вас із цією заслуженою перемогою. Це видатне досягнення, величезна робота на нашу державу. Спасибі, це перемога, про яку мріяли. Ви вже назавжди в пантеоні слави українського олімпійського спорту».
Чемпіон Ігор-2018 розповів, що Міжнародний олімпійський комітет попросив надати одну з лиж, у яких він переміг на Олімпіаді, з автографом для музею у Лозанні. Згадуючи яскраві моменти змагань, Олександр Абраменко сказав: «Це для мене було як уві сні. Але я дуже зрадів, що зміг завоювати для України першу золоту медаль у фристайлі».
Президент також вручив спортсмену сертифікат на квартиру. На завершення зустрічі Петро Порошенко ще раз подякував спортсмену і тренеру за перемогу, високий професіоналізм, відданість справі, патріотизм і здобуту славу в ім’я України та побажав здійснення усіх їхніх мрій. Зі свого боку, Олександр Абраменко вручив Главі держави сувенір – символ ХХІІІ зимових Олімпійських ігор.