"Олімпійська надія України" - Дар'я Білодід

Чемпіонка Європи з дзюдо (категорія 48 кг)

«Моя головна мета – Олімпіада. Інші старти, навіть найвищого рівня, я розглядаю як кроки на шляху до заповітної мрії», – наголосила Дар’я Білодід.
Феномен, дівчина-сенсація, унікум.... Подібних епітетів для Дар’ї не шкодують. У 15 років вона підкорила практично всі п'єдестали найпрестижніших молодіжних турнірів. А в 16 років зробила, здавалося б, нереальне – виграла дорослий чемпіонат Європи.
Високий рівень майстерності українська спортсменка показала і на інших стартах 2017 року: виграла кілька міжнародних змагань, стала переможницею заключного турніру сезону серії Гран-прі в Гаазі. У вирішальній сутичці вона здолала призерку Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, чемпіонку світу Отгонцецег Галбадрах з Казахстану. За рахунок чого юній дзюдоїстці вдалося заслужити славу грози авторитетів? За словами Дар’ї, «рецепт» простий: не думати про титули суперниць, показувати те, що вмієш.

Повністю читайте у віддрукованому номері.