"Сенсація року" - Юлія Левченко

Срібна призерка чемпіонату світу з легкої атлетики, бронзова призерка чемпіонату Європи в приміщенні, чемпіонка Європи U-23 (стрибки у висоту)

Справді, хіба це не сенсація – у 19 років стати віце-чемпіонкою світу серед дорослих? Вперше київська легкоатлетка голосно заявила про себе 2014 року, «стрибнувши» на найвищу сходинку п’єдесталу Юнацьких олімпійських ігор. У березні 2017-го киянка зуміла пробитися на п’єдестал чемпіонату Європи в приміщенні. На хвилі успіху літнього сезону виграла чемпіонат Європи серед молоді та довела особистий рекорд до позначки 197 см. Прекрасний показник напередодні головного старту року – чемпіонату світу з легкої атлетики в Лондоні!
У фіналі Юлія виступала дуже технічно: двічі за один вечір оновила особистий рекорд, стрибнула на гросмейстерські 2 м 01 см і завоювала срібну медаль чемпіонату світу. І ось – церемонія «Герої спортивного року-2017».
Зі сцени Українського дому спортсменка сказала: «Два роки тому я вперше стала лауреатом «Героїв спортивного року» – в номінації «Олімпійська надія». І це стало для мене потужним імпульсом і стимулом. Хотілося цю надію виправдати на сто відсотків. Тепер моє завдання – все робити, аби з року в рік мої успіхи сприймалися вже не як сенсація, а як закономірності».

Повністю читайте у віддрукованому номері.