До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Захоплення на все життя!

Однією з найяскравіших спортивних подій осені став Відкритий чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства серед ветеранів, який приймав Харків.

У турнірі взяли участь понад 60 спортсменів з 13 країн, котрі змагались у п’яти вікових категоріях: 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ у чоловічий та жіночий естафетах, естафеті мікст, особистих і командних виступах.
У командних змаганнях серед чоловіків першість виборола збірна України: Микола Кулік, В'ячеслав Бєлов і Ігор Мазур (3887 очок). У жіночому командному турнірі перемогла збірна Великобританії (3750). Змагання з тетратлону виграли вітчизняні спортсмени.
«Це перший чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства серед ветеранів, який приймала наша країна. 2008 року в Дніпропетровську був проведений чемпіонат світу в цій категорії, – зауважив відповідальний секретар ФСПУ Валентин Борознін. – Українські спортсмени домінували в усіх вікових категоріях. Користуючись нагодою, дякую голові Комісії ветеранів Євгену Кириченку, виконавчому директору змагань Ігорю Пелешенку, голові Комісії атлетів Дмитру Кирпулянському, а також керівництву НОК України за сприяння у проведенні чемпіонату».
Високий рівень організації чемпіонату в Харкові відзначили президент Комітету ветеранів Міжнародної федерації сучасного п’ятиборства Петер Енграйзер і член Ради майстрів Шерен Салех: «Тут дуже хороша спортивна інфраструктура, організатори потурбувалися про кожну дрібницю. Європейці із задоволенням приїжджатимуть на змагання до України».
«Ми гідно склали цей іспит – провели чемпіонат за стандартами міжнародної федерації, – зазначив президент ФСПУ Ігор Панін. – Це вже другий спортивний захід у рамках проектів UIPM. «Лазер-ран – сіті-тур» відбувся ще в травні. Дуже важливо, що Україна рухається в контексті провідних світових трендів, доводячи свою здатність організовувати престижні спортивні змагання».

Олена
КОТЛЯР