До олімпійської медалі разом з "Олімпійською Ареною"!
Міністерство молоді та спорту України      Національний олімпійський комітет України

Харківщина в олімпійському ракурсі

6 вересня президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка відвідав Харків.

Під час візиту він зустрівся з головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною. Голова НОК і губернатор Харківщини обговорили розвиток спорту і олімпійського руху в регіоні.
«Харківщина має славні спортивні традиції. За часи виступів на Олімпійських іграх починаючи з 1952 року представники області вибороли 45 олімпійських нагород. Ці традиції продовжуються і нині, – підкреслив Сергій Бубка. – Шість медалей чемпіонату світу з водних видів спорту в Будапешті, завойованих нашими синхроністками під керівництвом головного тренера збірної Світлани Саідової, золота нагорода європейської першості з боксу Юрія Шестака, видатні тенісні перемоги Еліни Світоліної, нагороди Всесвітніх ігор, Всесвітньої універсіади та Європейського юнацького олімпійського фестивалю – досягнення, якими пишається Харківщина і ціла країна».
Президент НОК відзначив високий рівень організації та проведення престижних спортивних змагань в області – чемпіонату Європи з боксу, матчу з футболу між національними збірними України й Туреччини, матчу Кубка Федерації з тенісу між збірними України й Австралії тощо.
«Ми запровадили програму, яка дає можливість будувати в кожному районі фізкультурно-оздоровчі комплекси, – розповіла Юлія Світлична. – Два вже відкрито, нині будуємо ще три. Поставили за мету спорудити такі комплекси в кожному районі області. Розуміємо, що це довготривалий проект, на реалізацію якого потрібні час і значні кошти. З Федерацією футболу України домовилися, що в кожному районі області за рік облаштуємо спортивні майданчики зі штучним покриттям. До кінця цього року їх буде 10, сподіваюся, що наступного року матимемо 27».
Під час поїздки на Харківщину Сергій Бубка разом із головою обласного відділення НОК Віктором Христоєвим і начальником управління у справах молоді та спорту ХОДА Віталієм Кириленком відвідав Харківське державне вище училище фізичної культури № 1, яке очолює заслужений тренер України з вільної боротьби Юрій Назаренко.